• اتوماسیون خط فرآوری کیک کامل شد
  • حضور موفق صنایع بسته بندی محبوب در نمایشگاه های بین المللی

دستگاه ترموفرمینگ اتوماتیک

این مورد را ارزیابی کنید
(17 رای‌ها)

ترموفرمینگ اتوماتیک - وکیوم فرمینگ اتوماتیک     MSS10002      Auto Vacuum Forming Machine

نوع کاربری وکیوم فرمینگ اتوماتیک :
دستگاه ترموفرمینگ اتوماتیک یا وکیوم صنعتی ،جهت تولید ظروف بسته بندی بکار رفته در سیل وکیوم و انواع قالب گوجه فرنگی و میوه ها از فیلمهای وکیوم، مانند فیلم هایم پک، فیلم پی وی سی، فیلم پلی اتیلن، فیلم پلی پروپیلن و فیلم پلی آمید که به صورت رول می باشند، بکار می رود. وکیوم فرمینگ و بلیستر اتوماتیک ساخت ماشین سازی محبوب در قسمت فرمینگ تولید ظرف قابلیت استفاده از سیستم گاز سوز و برقی را دارد. در وکیوم فرمینگ گاز سوز، سیستم شعله دارای ریگلاژ بوده و تنظیم مقدار و ارتفاع شعله قابل کنترل می باشد، همچنین در ترموفرمینگ اتوماتیک برقی استفاده از المنت های کم مصرف و یا بسته به سفارش استفاده از السرام سبب شده که ضمن بهینه سازی مصرف انرژی، قابلیت استفاده از انواع فیلم وکیوم میسر گردد. سیستم قالب های تولید ظرف یا قالبهای بسته بندی محصولات باغی و کشاورزی به صورت قالب آب در گردش ساخته شده و قابلیت اتصال به چیلر را دارند و موجب افزایش راندمان تولیدی دستگاه به دلیل خنک بودن قالب ها شده است که افزون بر این، سیستم پاشش پودری آب نیز در این قسمت ترموفرمینگ وجود دارد. در طراحی سیستم برش به دو شکل اقدام شده است: در ترموفرمینگ تولید قالب گوجه فرنگی یا پرتقال، سیستم برش به صورت شیت و تک مرحله است زیرا در سبد گوجه نیاز به یک ظرف 12 یا 15 حفره است و نیازی به برش تکی ندارد همچنین در زمانی که تنوع تولید ظرف و قالب در ترمو فرمینگ نیاز باشد همین برش به صورت شیت کاربرد دارد و برش تکی ظروف با دستگاه برش رفت و برگشتی به صورت تک تک در خواهد آمد اما حالت دوم، وقتی است که ترموفرمینگ ظرف مورد نیاز سیل وکیوم یا تری سیلر را تولید می کنند و تنوع محصول نداریم به طور مثال فقط ظرف لیوان و یا ظرف سالاد الویه، در این حالت در قسمت برش دستگاه وکیوم فرمینگ سیستم به صورت هیدرولیکی بوده و شیت تولیدی که دارای تعداد زیادی ظرف می باشد به صورت تک تک در آمده و با استفاده از سیستم های پران، ظروف از دستگاه ترموفرمینگ خارج خواهند شد. دستگاه ترموفرمینگ اتوماتیک در ساخت ظرف بسته بندی تخم مرغ و ظروف شانه ای میوه جات و موارد بسیاری کاربرد دارد.


مشخصات فنی دستگاه ترموفرمینگ اتوماتیک:    

وزن دستگاه

850-800 کیلوگرم می باشد

 راندمان دستگاه

حدود 1000 شیت در ساعت(بسته به ضخامت فیلم و عمق مکش و ابعاد قالب)

رنگ

الکترواستاتیک

برق مصرفی

3 فاز 50 آمپر

سیستم عملکرد

الکترومکانیک پنوماتیک - دارای PLC

مصرف برق

9-7 کیلووات

قیمت

بر اساس سفارش

ابعاد دستگاه

طول 4.4،عرض 2.2 ،ارتفاع 1.90.( ابعاد بر حسب متر می باشد)


سایر مشخصات ترموفرمینگ :
1 – ابعاد صفحه فرم بر اساس سفارش مشتری و به اندازه تعیین شده، قابلیت ریگلاژ دارد و امکان ترموفرمینگ قالب ها با سایز های متفاوت فراهم شده است.                                                                                                                                                          2 - دستگاه دارای تابلو برق PLC به همراه مانیتورینگ با صفحه لمسی می باشد.
3- ترموفرمینگ اتوماتیک دارای موتور آلات وکیوم با مکش بالا (Hi Vacuum) می باشد و دستگاه قابلیت نصب به موتور خانه وکیوم را دارد.
4- متعلقات ترموفرمینگ اتوماتیک، کمپرسور اسکرو و مخزن آب می باشد . در صورت نیاز موتور خانه وکیوم نیز به متعلقات اضافه می گردد.
5 - مزیت عملیاتی : اتوماسیون کامل و تکنولوژی و راندمان بالا.

رسانه

تماس با ما

اصفهان - خیابان امام خمینی- میدان استقلال( فلکه دانشگاه صنعتی) - خیابان حکیم فرزانه -کوچه صنعتگران 37- پلاک 4

33850139 031

09131113151

09133058163

8415789354

info[at]mahboobpacking.ir

             

برچسب ها