• اتوماسیون خط فرآوری کیک کامل شد
  • حضور موفق صنایع بسته بندی محبوب در نمایشگاه های بین المللی

دستگاه ترمو فرمینگ نیمه اتوماتیک (وکیوم صنعتی)

این مورد را ارزیابی کنید
(10 رای‌ها)

دستگاه اسکین وکیوم- وکیوم صنعتی    MSS10003      Vacuum Forming and Blister Packing Machine

نوع کاربری وکیوم فرمینگ :
دستگاه ترموفرمینگ نیمه اتوماتیک یا وکیوم صنعتی ،جهت تولید ظروف بسته بندی و انواع قالب مستر سنگ از PVC و همچنین بسته بندی انواع کالاهای صنعتی با ابعاد مختلف از قبیل شمع،پارافین،اورینگ،کاسه نمد،لوازم یدکی اتومبیل،زعفران،اسباب بازی و موارد مشابه بکار می رود. ماشین سازی محبوب در ساخت انواع وکیوم فرمینگ و بلیستر در مدل های نیمه اتوماتیک و اتوماتیک، اقدام به طراحی های خاص بر اساس نوع نیاز مشتری نموده است، به طور مثال برای وکیوم فرمینگ گز، دستگاه وکیوم دارای سیستم فیلم گیر وکیوم و سیستم برش می باشد و یا برای وکیوم فرمینگ قالب مستر سنگ مصنوعی، دستگاه وکیوم دارای مخزن ذخیره وکیوم با کنترلرهای قطع و وصل برقی اتوماتیک می باشد که قابلیت کشش ضخامت های چند میلیمتر را داشته باشد. صفحه فرم دستگاه اسکین وکیوم بر اساس قالب طراحی می گردد و متناسب با ابعاد نمونه است و هرچه نمونه بزرگتر گردد سیستم های آب بندی و موتورهای وکیوم قوی تر خواهد شد و دستگاه بلیستر بزرگتری خواهیم داشت، اما در نمونه های کوچکتر مانند دستگاه بسته بندی و وکیوم شمع از اسکین وکیوم های کوچکتر با سیستم مستقیم وکیوم با موتور وکیوم کوچک استفاده می نماییم. در بسته بندی آچار و لوازم توسط دستگاه اسکین وکیوم باید جنس مقوا زیر لوازم، چسب دار باشد تا به فیلم وکیوم چسبیده و بسته بندی وکیوم شده در طی مدت نگهداری تغییر شکل ندهد، از این حالت اسکین وکیوم در مواد غذایی مانند بسته بندی گوشت و مرغ هم استفاده می گردد که در قسمت زیر گوشت یا مرغ، مقوا و یا ظرف با قابلیت چسب به فیلم وکیوم وجود دارد.


مشخصات فنی دستگاه وکیوم فرمینگ:    

وزن دستگاه

350-250 کیلوگرم می باشد

 راندمان دستگاه

حدود 350 الی 500 شیت در ساعت(بسته به ضخامت فیلم و عمق مکش و ابعاد قالب)

رنگ

جنس کاسه

الکترواستاتیک

برق مصرفی

3 فاز 32 آمپر

سیستم عملکرد

الکترومکانیک پنوماتیک

مصرف برق

9-7 کیلووات

قیمت

بر اساس سفارش

ابعاد دستگاه

طول 1.4،عرض 1.5 ،ارتفاع 1.80.( ابعاد بر حسب متر می باشد)


سایر مشخصات :
1- نحوه عملکرد: فیلم پی وی سی و.... روی صفحه فرم دستگاه وکیوم کشیده شده و استارت می شود کلیه پروسه به صورت اتوماتیک صورت می گیرد. دستگاه دارای فیلم گیر اتوماتیک می باشد و قابلیت نصب کاتر بر روی آن وجود دارد.
2 – ابعاد صفحه فرم بر اساس نوع جنس به گونه ای طراحی می گردد  که کمترین دوریز فیلم ایجاد شود و راندمان بیشتر گردد،. ابعاد معمول صفحه فرم عبارتند از: 35×50 و 40×60 و 50×70 .
2- دستگاه ترمو فرمینگ به صورت خطی برای اسباب بازی و همچنین در ابعاد بزرگ برای قالب سنگهای پیش ساخته و ... تولید گردیده است.
3-  مزیت عملیاتی : بهینه سازی مصرف انرژی و آسانی کاربری دستگاه، آن را ممتاز ساخته است .

رسانه

محتوای بیشتر در این بخش: دستگاه برش رفت و برگشتی »

تماس با ما

اصفهان - خیابان امام خمینی- میدان استقلال( فلکه دانشگاه صنعتی) - خیابان حکیم فرزانه -کوچه شماره 22- پلاک 4

33850139 031

09131113151

09133058163

8415789354

info@mahboobpacking.com

             

برچسب ها

LiveZilla Live Chat Software