• اتوماسیون خط فرآوری کیک کامل شد
  • حضور موفق صنایع بسته بندی محبوب در نمایشگاه های بین المللی

درباره صنایع بسته بندی محبوب
صنایع بسته بندی محبوب دارنده گواهینامه تضمین مدیریت کیفیت ISO 9001:2015 در راستای پیشبرد اهداف اقتصادی، صنعتی و خدمت گذاری به صنعت ایران عزیزمان فعالیت خود را در زمینه ساخت انواع دستگاه های بسته بندی وماشین آلات در خصوص مواد غذایی ،بسته بندی وصنایع وابسته با حدود ربع قرن تجربه ،همراه باکادرمجرب وکارآزموده قابلیت اجرای طرحهای صنعتی وصنایع غذایی را از مرحله طراحی تا نصب وراه اندازی دارا میباشد .صنایع بسته بندی محبوب که باهدف ارائه خدمات فنی ومهندسی درارتباط با صنعت بسته بندی تاسیس گردیده افتخاردارد با ساخت انواع دستگاه های بسته بندی و همچنین مشاوره درطراحی کارخانه جات مربوطه، گامی درجهت خود اتکایی ایران عزیز دراین صنعت بردارد.
دارای گواهینامه Iso 9001 - 2015 و استاندارد CE .
دارا بودن واحد تحقیقات و توسعه فعال که اقدام به طراحی و تولیدات جدید نموده است.
دارا بودن واحد کنترل کیفیت ، که بهینه سازی تولیدات حاصل تلاش مستمر این واحد می باشد.
کنترل کیفیت و تحقیقات و توسعه (R&D – QC)                       
واحد تحقیقات توسعه (R&D) شرکت با همکاری صنایع وابسته اقدام به تولید دستگاههای جدید مورد نیاز این صنایع نموده است . واحد کنترل کیفیت شرکت اقدام به بروز رسانی وارتقاء تولیدات قبلی نموده وهمچنین ازلحاظ بهینه سازی مصرف انرژی گامهای موثری رادر جهت افزایش کیفیت محصولات خود وکاهش هزینه های مشتریان برداشته است.
تولیدات شرکت
1- ساخت انواع دستگاه های  شیرینگ نیمه اتوماتیک ، شیرینگ اتوماتیک ، شیرینگ تمام اتوماتیک ، شیرینگ چهار طرف دوخت ، شیرینگ کابینی، شیرینگ استرچ(غلاف زن )2- ساخت انواع دستگاه های وکیوم صنعتی ، وکیوم مواد غذایی به صورت تک کابین ،دوکابین ،افقی وایستاده  3- ساخت انواع بالابرهای z  ، مورب وپودری 4 - ساخت انواع دستگاه های بسته بندی توزین دار، گرانولی وپودری.
تولیدات جدید شرکت
دستگاه ترموفرمینگ تمام اتوماتیک ، دستگاه فرم فیل سیل و انواع سیلرها مانند سیل وکیوم های کشویی و تری سیلر ها ، دستگاه چرب کن سینی کیک ،دستگاه شستشوی سینی کیک و دیس های پخت ، دستگاه مغزی زن کیک در سینی ، دستگاه های بسته بندی میوه و صیفی ، دستگاههای سورتینگ و گریدینگ میوه و صیفی ، دستگاه پیلو پک میوه و صیفی و... .


درباره روند عقد و اجرای قرارداد در صنایع بسته بندی محبوب
صنایع بسته بندی محبوب در راستای احترام به حقوق مشتریان ،قرارداد را به گونه ای تنظیم نموده است که کلیه حقوق خریدار اعم از زمان اجرا قرارداد و همچنین کیفیت مورد قرارداد به انضمام شرایط گارانتی به طور شفاف در قرارداد ذکر گردیده است و پشتوانه ها و تعهدات اجرایی لازم جهت اجرا برای تامین اعتماد و رضایت مشتری در قرارداد بیان گردیده است .
عقد قرارداد دو سویه از اولین مراحل طرح مشتری مداری در صنایع بسته بندی محبوب میباشد.
همواره سعی شده است که نحوه ارائه خدمات پس از فروش به روز باشد و ارتقاء یابد بطور مثال : ایجاد راههای ارتباطی بیشتر از جمله موارد این مدعی است .
نحوه تحویل دستگاه با کاتالوگ کاربری مصور و اسان به همراه DVD اموزشی ،باعث گردیده تا بسیاری از رفع ایرادها در چند دقیقه انجام شود و از توقف در خط تولید، جلوگیری بعمل اید.
ایجاد پرونده کامل ،جهت انجام خدمات پس از فروش بسیاری از مشکلات را حل نموده است . تولید کنندگان عزیز خود مستحضرند که ایجاد فرمول تولید به صورت ریز و دارا بودن کامل نقشه های فنی و اتوماسیون باعث می شود خدمات در اسرع وقت و بدون ایراد صورت گیرد و ایجاد چنین ساختاری همیشه مد نظر مدیران صنایع بسته بندی محبوب بوده است که با یاری خداوند و همت پرسنل محقق گردیده است.
در دنیای ارتباطات با این همه تنوع امیدواریم هرچه بیشتر در ارائه و استفاده از این امکانات موفق باشیم.


درباره نحوه تولید ماشین الات در صنایع بسته بندی محبوب:
سعی مجموعه ما همیشه در این بوده به گونه ای طراحی و تولید صورت گیرد که :
1- منطبق با نیاز بازار باشد.
2- دستگاه تولیدی دارای توجیه اقتصادی باشد .
3- کیفیت تولیدات دارای رضایتمندی مطلوب باشد، به نحوی که در صورت داشتن مشابه داخلی و یا خارجی از لحاظ کیفیت و قیمت رقابت پذیر باشد.
برای محقق شدن کیفیت در تولید و داشتن نقشه روز شمار تولید واحدهای مختلف تولید از طراحی تا ساخت و مونتاژ ایجاد گردیده است .
گروه تحقیقات و توسعه (R&D): براساس نیاز روز بازار و یا سفارش مشتریان اقدام به طراحی های مربوطه می نمایید و پس از تایید اولیه ،مدل سازی گردیده و در صورت تایید نقشه های فنی ، نقشه های تولید به قسمت ساخت ارائه می گردد.
قسمت ساخت شامل واحد های : شاسی سازی – ورق کاری – برق – تابلو سازی – قالب سازی – تراشکاری – فرزکاری و رنگ کاری استاتیک می باشد.
پس از ساخت دستگاه ، عملیات رنگ کاری استاتیک و مونتاژ انجام می پذیرد.
 و واحد کنترل کیفیت (QC) تست های مکانیکی ،پنوماتیکی و برق را انجام داده و پس از تست کلی و عملکرد از دستگاه، ان را پلاک می نماید. شمایی از قسمت های تولید در فیلم شرکت در سایت موجود می باشد.
کنترل کیفیت و تحقیقات و توسعه به صورت مشترک اقدام به بروز رسانی ماشین الات می نمایند.
بطور نمونه برخی موارد در زیر حضورتان ارائه می گردد:
1- کاهش مصرف برق شیرینک پک (شیرینگ).
2- اتوماسیون حرکت کابین در شیرینگ کابینی.
3- اتوماتیک کردن فیلم گیر و ارتقاء سیبستم اب بندی قالب در ترموفرمینگ نیمه اتوماتیک.
4- اتوماتیک کردن پیمانه در دستگاه بسته بندی عمودی و چند منظوره کردن دستگاه برای گرانول و پودر.
5- تولید دستگاه فرمر و گرد کن کشک.
6- تولید دستگاه سرخ کن چند منظوره با قابلیت نصب فرمر های متنوع مانند فلافل زن اتوماتیک.
7- تولید دستگاه تخم مرغ شکن و جدا کننده سفیده و زرده.
8- تولید ترموفرمینگ اتوماتیک.
9- تولید فرم فیل سیل و تری سیلر (سیل نواری).
10- تولید دستگاههای شستشوی نواری مانند شستشوی دیس کیک و شستشوی ظروف تهیه فست فودها.
11- تولید انواع سیل وکیوم.
12- تولید چرب کن دیس کیک  و دستگاه دپوزیت و چرب کن.
13 – تولید وکیوم های مواد غذایی سیستم مستقیم : وکیوم افقی و وکیوم عمودی.
14- اتوماسیون ها در خطوط تولید : کیک، شوری و ترشی ، میوه و سبزی ،مایعات غلیظ مثل عسل و شیره خرما و ....
ما همواره در سعی و تلاشیم که مجموعه خویش را از لحاظ فن و تکنولوژی هر چه بیشتر ارتقا داده و هر روز جدیدتر و بهتر از قبل باشیم.

تماس با ما

اصفهان - خیابان امام خمینی- میدان استقلال( فلکه دانشگاه صنعتی) - خیابان حکیم فرزانه -کوچه صنعتگران 37- پلاک 4

33850139 031

09131113151

09133058163

8415789354

info[at]mahboobpacking.ir

             

برچسب ها