• اتوماسیون خط فرآوری کیک کامل شد
  • حضور موفق صنایع بسته بندی محبوب در نمایشگاه های بین المللی

دستگاه خشک کن سبزی(دو کابین)

این مورد را ارزیابی کنید
(19 رای‌ها)

خشک کن سبزی(دو کابین)          MSS7005                         Vegetable Dryer            

                


نوع کاربری :
دستگاه خشک کن دو کابین سبزی در کارگاههای تولید سبزی خشک در حجم تولید متوسط و پایین جهت خشک کردن انواع سبزیجات و میوه ها و گیاهان داروئی بکار میرود.دستگاه خشک کن سبزی با داشتن سیرکوله مناسب حرارت ، امکان خشک کردن انواع سبزی و گیاهان دارویی  را در طبقات مختلف خشک کن به صورت تقریبا یکنواخت فراهم نموده است . ماشین سازی محبوب در طراحی خشک کن دو کابین سعی نموده است تا کمترین اتلاف انرژی با بیشترین سیرکوله را ایجاد نماید تا ضمن بالا رفتن سرعت خشک کن ، کیفیت خشک کردن هم بالا رود و با کاهش هزینه انرژی ،خشک کن و فرآیند خشک کردن ارزان تر شود. با ایجاد منو بندی در سیستم PLC خشک کن برای هر گیاه، حرارت و زمان مربوط به آن سبزی و یا گیاه دارویی ذخیره شده و کاربری خشک کن کابینی آسان می شود. خشک کن سبزی بهتر است خشک کن دو کابین باشد ، زیرا حجم زیادی از سبزی دارای وزن کمی است و خشک کن تک کابین راندمان مناسبی برای خشک کردن سبزیجات ندارد. با تعیین راندمان خشک کردن سبزی ابعاد و قیمت خشک کن مشخص می شود.


مشخصات فنی دستگاه خشک کن دو کابین سبزی:

وزن دستگاه

1700 کیلوگرم می باشد

 راندمان دستگاه

راندمان دستگاه خشک کن دو کابین ، بستگی به نوع سبزی و گیاه دارویی و مقدار رطوبت آن دارد. ظرفیت خشک کن حدود 100 تا 200 کیلو در هر بار استفاده گیاه و سبزی می باشد که در سینی های خشک کن  قرار می گیرد. بسته به سفارش مشتری می توان ابعاد را طراحی نمود.

رنگ

پودری الکترواستاتیک.( در صورت سفارش تمام استیل)

برق مصرفی

سه فاز 32 آمپر .( در صورت سفارش تکفاز)

سیستم عملکرد

الکترو مکانیک

مصرف برق

بسته به نوع سفارش مشتری برق ، گاز یا گازوییل می باشد.انتخاب مشعل خشک کن به سفارش مشتری است

قیمت

بر اساس سفارش

ابعاد دستگاه

ابعاد سینی

طول 3.8،عرض 0.9 ،ارتفاع 2.( ابعاد بر حسب متر می باشد).

طول 0.6 ، عرض 0.4 ( ابعاد بر حسب متر می باشد )، تعداد سینی 52 عدد


سایر مشخصات :
1-  نحوه عملکرد: سینی ها را از سبزیجات و گیاهان دارویی خرد شده و یا دسته بندی شده پر نموده و در گاری خشک کن قرار می دهیم ، با انتقال گاری در داخل خشک کن ، پس از گذشت زمان و دمای تنظیم شده ، گاری را از داخل کابین خشک کن خارج نموده و سبزی و گیاه خشک شده را تخلیه می کنیم
2- مزیت عملیاتی : آسانی کاربری دستگاه و قیمت پایین خشک کن نسبت به خشک کن های تونلی و تحت خلا  سبب انتخاب این مدل توسط خریدار شده است.
توضیح خاص :
سبزیجات و گیاهان دارویی که نیاز به تیمار خاص و بلانچینگ (آنزیم بری) دارند را بدلیل حفظ رنگ و عطر ، بهتر است قبل از خشک کن از دستگاه بلانچر عبور دهیم. جهت مقایسه نوع کاربری خشک کن ها به قسمت خط میوه خشک و خط سبزی خشک مراجعه نمایید.


محتوای بیشتر در این بخش: « دستگاه خشک کن تک کابین میوه

تماس با ما

اصفهان - خیابان امام خمینی- میدان استقلال( فلکه دانشگاه صنعتی) - خیابان حکیم فرزانه -کوچه شماره 22- پلاک 4

33850139 031

09131113151

09133058163

8415789354

info@mahboobpacking.com

             

برچسب ها

LiveZilla Live Chat Software